محل تبلیغات شما

در کوچه های خاموشی زمیـن ؛ در پس هیاهوی یک روز بارانی ، در نیمه شب پر از نیرنگ زمین به جستجوی نشانی از سفیدی بودم !!! در میان سکوت آدم هاااا در پی طراوش عطرهای صداقت زندگی گشتم !!!!!!!!!!!!!!

ای کاش من هم نشان سکوت داشتم ، سکوتی به ابهام فریاد های بلند در پس قبار بی مهری زمیــن ،  ای کاش من هم از هیاهو بیزار می شم در پس فریادهای پر سکوت خاموشی من هم بی رنگ می شدم !!اگر کوچه های احساس زندگی طراوت گل های یاس محبت را در خود نگه می داشت .  بدبویی خیانت ، قشنگی مهربانی را از دل های مهـربانمان بی رنگ نمی کرد من اسیر هیاهویی شدم که برایم بی احساسی بزرگت ترین احساس است شاید دیگر این گونه رنج سیاهی را نبینم!.!!!      

#سیدرضاقانون

زینت انسان در سه چیز است: علم، محبت و آزادی

ابرای بازانی دلتنگی

زینت انسان در سه چیـز است: علم، محبت و آزادی

,های ,سکوت ,هم ,بی ,کاش ,    ,من هم ,      ,پر از ,     

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

CARS_IR Milton's life مونیخ سرویس deftwindica mingxia هیئت رهروان شهدا کرج isuaddutan Rickey's receptions کار تیمی Bobby's collection